hamburger icon
Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda

O FIRMIE

subpage image

Poblo Express jest firmą transportową działającą w branży spedycji i logistyki od lat 90-tych. Służymy naszym klientom – mniejszym lub większych przedsiębiorstwom – kompleksową organizacją transportu krajowego i międzynarodowego. Posiadamy flotę nowoczesnych ciężarówek oraz wyspecjalizowaną załogę.

Transport ciężarowy to dziedzina, w której mamy już spore doświadczenie. Specjalizujemy się w transporcie różnego rodzaju towarów na terenie całej Europy.

Nasze wieloletnie doświadczenie w międzynarodowym transporcie drogowym przekłada się na zatrudnianie wysoko wykwalifikowanych pracowników (spedytorów i kierowców) oraz inwestowanie w nowoczesny sprzęt.

Wyróżniamy się szczególną troską o każdego klienta dla tego służymy pomocą i doradztwem na wszystkich etapach realizacji zlecenia. Planujemy całą spedycję tak aby towar dotarł w możliwie optymalnym czasie z punktu A do punktu B.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.